15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://beautyblog.pl 300

Nanobrow Microblading Pen – czy ten pisak do brwi faktycznie jest kosmetycznym hitem?

jak działa pisak do brwi

Kochane!

Ostatnio dużo się u mnie działo, ale w końcu znalazłam czas na to, aby do Was na spokojnie napisać. Przygotowałam coś, co wielu paniom bardzo się spodoba, a mianowicie recenzję kosmetycznego hitu do brwi, jakim jest Nanobrow Microblading Pen.

Co sądzę o tym pisaku do brwi? Czy poleciłabym go swojej najlepszej przyjaciółce? Jakie są odcienie produktu? Czy nadaje się do skóry wrażliwej? Czy faktycznie daje efekt jak po microbladingu?

Odpowiedzi na te pytania poznacie w dalszej części wpisu!

Nanobrow Microblading Pen – działanie pisaka do brwi

W sieci przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego pisaka do brwi i wprost musiałam przekonać się na własnej skórze, czy faktycznie jest taki dobry, jak piszą.

Zastanawiał mnie przede wszystkim efekt microbladingu. Sama myślałam długo nad zabiegiem, ale ostatecznie zrezygnowałam. Jestem za bardzo zmienną kobietą i pewnie po dwóch dniach od jego wykonania chciałabym widzieć w lustrze już nieco inny efekt, dlatego ten pisak do brwi mógł spełnić moje oczekiwania – czy spełnił?

dobry marker do brwi

Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczona. Pisak do brwi od Nanobrow faktycznie precyzyjnie podkreśla włoski i sprawia, że brwi wydają się optycznie zagęszczone i pogrubione. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że mój makijaż wygląda o niebo lepiej niż dotychczas!

Pisak do brwi rysuje ultracienkie linie i dzięki niemu zapewniam sobie kreseczki, które wyglądają jak prawdziwe włoski!

Uważam, że kosmetyk nadaje się do każdego rodzaju brwi i polecam go każdej kobiecie – jeśli szukacie czegoś specjalnego, ten pisak do brwi może okazać się Waszą nową perełką.

Odcienie pisaka do brwi Nanobrow Microblading Pen

Pisak do brwi od Nanobrow ma aż pięć odcieni:

  • Warm Brown
  • Warm Blonde
  • Ash Blonde
  • Dark Brown
  • Espresso

Formuła pisaka do brwi jest wodoodporna, dzięki czemu nie musicie obawiać się ścierania i rozmazywania. Używam go od tygodnia i jestem zaskoczona trwałością. Będąc w pracy, nie muszę myśleć o poprawkach makijażu, a gdy już się łapię na tym, że idę do łazienki po to, aby nieco poprawić wygląd, okazuje się, że zupełnie nie było takiej potrzeby! Pisak do brwi od Nanobrow to jest to, czego szukałam!

Moja wrażliwa skóra a pisak do brwi Nanobrow Micoblading Pen

Wrażliwa skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji i często kosmetyki dostępne na rynku zupełnie się nie sprawdzają. Za każdym razem, gdy po jakiś sięgam, wręcz drżę z obawy o to, że będzie to kolejny niewypał.

W przypadku pisaka do brwi Nanobrow Microblading Pen szybko okazało się, że jest on wręcz idealny do mojej wrażliwej skóry. Nie podrażnia jej i nie powoduje żadnego zaczerwienienia. Mega!

Pamiętajcie: jeśli macie jakiekolwiek obawy, warto na samym początku wykonać test na niewielkim fragmencie skóry, np. na dłoni i sprawdzić, czy dany kosmetyk faktycznie jest dla Was odpowiedni.

marker do brwi microblading

Czy drugi raz kupię pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen?

Zdecydowanie. Ten pisak do brwi jak najbardziej spełnia moje wymagania. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale gdy tylko go użyłam, szybko okazało się, że faktycznie daje niesamowite efekty.

Zamówiłam go na stronie www.nanobrow.pl. Ekspresowa i bezproblemowa dostawa! Oprócz pisaka do brwi wzięłam także mydełko do brwi, ale o tym nieco więcej w oddzielnym wpisie.

Znacie produkty od Nanobrow? A może ten pisak do brwi jest już w Waszej kosmetyczce? Trzymajcie się!

Poprzedni wpis
Moje ulubione maski do suchych włosów
miękka kredka do brwi
Następny wpis
Nanobrow Eyebrow Pencil – moja ulubiona kredka do brwi