15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://beautyblog.pl 300

Wielki test sztucznych rzęs do samodzielnej aplikacji od Nanolash!

Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji (DIY) - Zestaw startowy

Uwodzicielskie spojrzenie w 10 minut? Aplikacja, którą można wykonać samodzielnie w domu? Jak najbardziej! Zdecydowałam się na wielki test kępek DIY Lash Extensions od Nanolash. Czy mogę je polecić?

Matka natura nie była dla mnie zbyt łaskawa, szczególnie jeśli chodzi o rzęsy. Moje naturalne włoski są dość cienkie i mało wyraźne. Niestety, ale wieloletnie, trwałe przedłużanie jeszcze bardziej je osłabiło.

Tusze do rzęs, czy rzęsy na pasku nie były dla mnie wystarczającym rozwiązaniem. Kępki DIY Eyelash Extensions od razu mnie zainteresowały. Testuję je już od dłuższego czasu i… nie zawiodłam się!

Kępki do samodzielnego przedłużania od Nanolash – poznajcie wyjątkowy produkt!

Kępki do samodzielnego przedłużania, jak same możecie się domyślić, to sztuczne rzęsy na cienkim, elastycznym pasku. Za ich pomocą możecie przedłużyć naturalne włoski w domu i bez stresu.

Ja zdecydowałam się na przetestowanie kompletu od Nanolash, w którym znalazłam 36 kępek w 3 rozmiarach: 10,12 i 14 mm. Wszystkie akcesoria, kleje i pęsety miałam już w domu. Jeśli jednak ich nie macie, to na stronie Nanolash możecie znaleźć cały zestaw do przedłużania rzęs. Znajdziecie w nim bonder, sealer, pęsetę do rzęs i remover.

Do opakowania dołączona jest także instrukcja. Podczas swojej pierwszej aplikacji postępowałam zgodnie z nią. Dzięki temu przedłużyłam swoje rzęsy w jedynie 10 minut!

NANOLASH DIY EYELASH EXTENSIONS
STARTER KIT

Jak zakładać rzęsy bondingowe w kępkach w domu?

Zakładanie rzęs od Nanolash w domu jest wyjątkowo proste. Nie miałam żadnego doświadczenia w przedłużaniu, ani nawet doklejaniu rzęs na paskach. Jednak kępki DIY Eyelash Extensions nie sprawiły mi żadnego problemu.

Nałożyłam bonder (cienka warstwa wystarczy) i odczekałam mniej więcej 40 sekund, zanim on wyschnie. Producent wskazuje, że klej uzyskuje pełną lepkość po około 30-60 sekundach.

Następnie chwyciłam kępkę i umieściłam ją mniej więcej milimetr od linii rzęs. Na koniec, przy pomocy sealera usunęłam lepką warstwę i gotowe!

przedłużanie rzęs DIY nanolash

Samodzielne przedłużenie rzęs w domu z kępkami DIY Eyelash Extensions zajęło mi 10 minut, wybrałam model Harmony. Aplikacja trzymała się u mnie 8 dni.

Kępki DIY Lash Extensions – moja opinia i wskazówki 

Sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash to lekkie kępki rzęs, które świetnie prezentują się na oku. Pięknie łączą się z naturalnymi włoskami i nie powodują najmniejszego dyskomfortu podczas noszenia.

Samodzielne przedłużenie rzęs w domu z kępkami DIY Eyelash Extensions zajęło mi 10 minut. Aplikacja trzymała się u mnie 8 dni, choć producent wskazuje na to, że rzęsy Nanolash utrzymują się od 5 dni.

Doceniam fakt, że w opakowaniu można znaleźć 3 różne rozmiary rzęs. Daje to duże pole manewru. Można wykonać stylizację rzęs na wielkie wyjścia typu Hollywood Volume, ale także delikatnie zaakcentować oko pojedynczymi kępkami.

Jak przedłużyłam trwałość aplikacji? Poznajcie moje sposoby!

Deklarowana trwałość aplikacji kępek DIY Lash Extensions to 5 dni. U mnie jednak aplikacja trzymała się 8 dni. Zakładam, że mogłam jeszcze kępki pozostawić, jednak ściągnęłam je, by sprawdzić stan naturalnych włosków.

Co zrobiłam, żeby przedłużyć aplikację? Nie wymagało to większego wysiłku. Starałam się:

  • spać na plecach – nie chciałam zbytnio narażać kępek na tarcie o inne materiały;
  • regularnie szczotkować włoski – w ten sposób usuwałam z nich kurz i inne zanieczyszczenia;
  • unikałam kosmetyków na bazie oleju – olej niezbyt dobrze wpływ na klej, a tym samym także na całą aplikację.

Moje sposoby na przedłużenie trwałości kępek świetnie się sprawdziły. Dodam jeszcze, że tuż po ściągnięciu kępek removerem, moje włoski były nienaruszone. To dla mnie wyjątkowo istotne, chociażby z uwagi na to, że są one z natury słabe i łamliwe.

Podsumowując, kępki DIY Eyelash Extensions świetnie się u mnie sprawdziły. Mogę bez obaw polecić je każdej z Was!

tusze do rzęs ranking
Poprzedni wpis
Wybrałam najlepsze tusze do rzęs, które mnie nie rozczarowały!