15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://beautyblog.pl 300

Czy warto wierzyć w kosmetyki powiększające piersi?

Cześć moje Kochane

Ostatnio będąc w galerii zaczepiła mnie dziewczyna, która rozdawała ulotki o produkcie do powiększania biustu. Trochę mnie to rozśmieszyło, bo raczej nie wierzę w takie magiczne kremy. Spytałam ją, który składnik odpowiada za to, że piersi urosną, ale oczywiście nie potrafiła mi odpowiedzieć. W domu poszukałam trochę informacji o tego typu produktach. Weszłam też na forum i o dziwo zauważyłam, że dużo kobiet wierzy w takie obietnice! Byłam zszokowana.

Kobiety, które nie są zadowolone z rozmiaru swojego biustu, sięgają po różne metody, aby go powiększyć. Często robią to bez zastanowienia. Bo pomyślcie: po co by były operacje plastyczne, skoro można by było wydać 200 zł, kupić krem i po miesiącu mieć już rozmiar większy stanik? Wtedy nikt by nie szedł pod nóż. Dlatego zanim wydacie kupę kasy na takie specyfiki, to może lepiej spróbujcie wcześniej naturalnych metod.

Nie twierdzę, że sposoby, które opiszę zadziałają jak operacja, ale ujędrnią Waszą skórę, co spowoduje, że biust się uniesie i wizualnie powiększy. Tak na marginesie, to właśnie w ten sposób działają powyższe kremy.

Prostym sposobem na wiecznie jędrne piersi jest codzienny masaż. Wystarczy po kąpieli nałożyć na skórę ulubiony balsam i wcierać go kulistymi ruchami, miejsce przy miejscu. Ale pamiętajcie, aby omijać brodawki! Do tego, aby skóra wyglądała zdrowo, sięgajcie po delikatne peelingi. Nowy naskórek zawsze wygląda dobrze.

Na jędrność wpływają także ćwiczenia. Możecie się zapisać na basen. Pływanie korzystnie wpływa na wygląd biustu…i nie tylko. W domu możecie robić ćwiczenia na klatkę piersiową. Tradycyjne pompki sprawdzą się idealnie. Wykonywanie ich codziennie, przez 2-3 miesiące, widocznie poprawi jędrność piersi. Nie zdziwcie się, jeśli po tym czasie ktoś Was spyta, czy nosicie push-up.

Ważną kwestią jest dobór odpowiedniego biustonosza. Musi być on idealny dla naszego rozmiaru. Za duże, ani za małe Wam nie pomogą. Chociaż może się Wam wydawać, że przecież tak lepiej wyglądacie, to w rzeczywistości osłabiacie piersi i po jakimś czasie będą one obwisłe lub będą się rozchodzić po bokach. A tego chyba nie chcecie. Jeśli nie potraficie dobrać odpowiedniego rozmiaru, to udajcie się do brafiterki (są w każdym większym mieście), ona będzie wiedziała, czego potrzebujecie.

Uwierzcie mi, te sposoby dadzą Wam taki sam, a może nawet lepszy efekt niż wcieranie magicznych kremów za 200 zł. A teraz przyznajcie się, która z Was uwierzyła w takie specyfiki powiększające piersi?

Poprzedni wpis
Recenzja „Color Whisper”
Następny wpis
Kupiłam czekoladę na policzki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

chloe