15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://beautyblog.pl 300

Maska do włosów Nanoil z jedwabiem – opinie, recenzja, czy warto?

nanoil jedwab maska do włosów

Efekt jak po laminowaniu, włosy miękkie jak po witaminowej kuracji – czy takie cuda da się zrobić w domu? Jak najbardziej i dziś zdradzę Wam sposób na włosy gładkie, lśniące, jedwabiście piękne. Zapraszam na recenzję maski do włosów Nanoil Liquid Silk – niezwykła rzecz. Człowiek myśli, że o włosach, ich pielęgnacji i kosmetykach wie już wszystko, a potem trafia się takie cudo i wywraca do góry nogami cały “włosowy” świat. 🙂

Problem z włosami? Kto go nie ma!

Marzycie, by raz a dobrze odmienić puszące się i niezdyscyplinowane włosy na takie jak z reklamy szamponów?
Problemy z włosami wynikają z osłabienia ich struktury. Włosy słabną, matowieją, stają się mało odporne, pojawiają się ubytki. Rozwiązanie? Pielęgnacja kosmetykami bogatymi w proteiny. Jedwab jest tu jak znalazł, ponieważ przede wszystkim jest łagodny a jednocześnie bezwzględny dla zniszczeń na włosach. To składnik skutecznie wygładzający włosy dla ich pięknego wyglądu. Klucz to dobry kosmetyk z jedwabiem. Maskę z Nanoil poleca tyle mądrych głów (w tym styliści fryzur) że nie było zmiłuj – musiałam ją wypróbować.

Jak działa maska Nanoil z płynnym jedwabiem?

To maska do włosów, która ma jasny cel: odbudowa i upiększanie włosów za sprawą płynnego jedwabiu. Włosy kochają ten składnik, jest przez nie doskonale tolerowany i można je stosować na każdy rodzaj włosów. W Nanoil Liquid Silk Hair Mask jest go od groma i ma działanie kompleksowe. Zalety? Już wymieniam:

  • odbudowuje zniszczenia i naprawia włosy,
  • wygładza, nadaje miękkość i urzekający blask,
  • ułatwia rozczesywanie i stylizowanie włosów,
  • chroni je przed zniszczeniem, nawilża, dyscyplinuje,
  • ujarzmia puszące się włosy.

Płynny jedwab w masce Nanoil poprawi wygląd, “reperuje” i świetnie chroni włosy, a to bardzo ważne, bo codziennie są one narażone na uszkodzenia. Efekt to oczywiście ich lepszy wygląd i zmiana o 180 stopni! Kochani, to po prostu najlepsza maska do włosów niezdyscyplinowanych, puszących się i osłabionych.

Formuła stworzona z myślą o Was

Nanoil w wersji z jedwabiem to maska do włosów, która ma doskonale przemyślany skład. Nie jest naszpikowana dziwnymi składnikami, wiec nie przeciąża włosów – jeśli macie ochotę, możecie rozszerzyć jej działanie np dodając naturalny olejek do maseczki lub płynną keratynę, a także inne substancje, o których wiecie, ze korzystnie wpływają na Wasze włosy. Dzięki temu dajecie waszym pasmom bardzo zrównoważoną pielęgnację. To bardzo korzystnie wpływa na ich zdrowie i wygląd. Jeśli o mnie chodzi to maska daje mi wszystko co trzeba, sam jedwab z 100% wystarcza moim włosom żeby były mocne, zdrowe i piękne.

TO PROSTE: IM ZDROWSZE WŁOSY, TYM PIĘKNIEJSZA FRYZURA! <3

Jak stosuję Nanoil Liquid Silk Hair Mask?

Nanoil Liquid Silk Hair Mask stosuję jak każdą tradycyjną maskę: nakładam ją raz w tygodniu na wilgotne włosy po umyciu. Po mniej więcej 10 minutach – tak, na serio tylko tyle wystarczy, żeby zregenerować pasma – i dokładnym spłukaniu maski suszę włosy i -wow – otrzymuję taflę jedwabiście gładkich włosów, doskonale się układających, lśniących przy każdym ruchu głową i zachwycających blaskiem. To efekt, który pokochacie.

Maska Nanoil z jedwabiem – czy warto?

Powiem więcej: nie tylko warto, ale trzeba. Nie ma się nad czym zastanawiać, trzeba działać: zdrowe włosy odwdzięczą się Wam szybko pięknym wyglądem. Pozytywne recenzje i tysiące dobrych opinii nie kłamią – Nanoil to najlepsza maska do włosów!

Sprawdźcie po prostu same, jak działa maska do włosów Nanoil z płynnym jedwabiem (lub inne cudeńko z czterech masek z tej serii). Wskakujcie na www.nanoil.pl. Jeśli o mnie chodzi to… Aż mi się nie chce testować innych, nowych masek, ta zostanie ze mną forever. Kurtyna.

polecany spray do stylizacji włosów Nanoil
Poprzedni wpis
Efekt WOW na włosach? Możesz go mieć z Nanoil Hair Styling Spray!
Nanoil maski z keratyną
Następny wpis
Jak zadbać o zniszczone włosy? Przedstawiam moją ukochaną maskę z keratyną firmy Nanoil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *